Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Byt 3+kk 67 m2 v obci Nupaky 0
1 / 2

Podrobnosti

Plocha (m2)70
ZařízenýNe
Bez zprostředkovateleNe
Pronájem/prodejK prodeji
Typ3+kk
Podlaží1. patro

Popis

Tento hezký slunný byt v obci Nupaky má celkovou výměru podlahové plochy 70,47 m2 (počítáno i s balkonem a sklepní kójí). Má 2 ložnice (každá 8 m2), prostorný obývací pokoj (24 m2), ze kterého se vstupuje do krásné kuchyně (13 m2) vybavené novou kuchyňskou linkou s kováním Bloom s dojezdy a plnovýsuvnými šuplíky.

V kuchyni jsou plně funkční a dobře udržované vestavné spotřebiče (parní trouba a plynová varná deska značky Elektrolux, myčka nádobí a lednička Whirlpool, granitový dřez s baterií Blanco, mikrovlnná trouba Ariston, digestoř Mora) a také potravinová skříň. V kuchyni je také zabudovaný turbo kotel, který slouží k samostatnému vytápění bytové jednotky a k ohřevu vody. V chodbě se dále nachází samostatné WC, prostorná koupelna (5 m2) a komora (4,25 m2).

Výhodou jsou velmi nízké náklady za služby, 4000,-/měsíc (voda, elektřina, plyn, společenství vlastníků, úklid společných prostor). Součástí prodeje je i jedno parkovací stání přímo před domem. Druhé auto je možné parkovat na společném parkovišti, které se také nachází v těsné blízkosti domu. V oknech jsou instalovány sítě proti hmyzu.

Z obývacího pokoje se vstupuje na balkon (2,6 m2), který je možno rozšířit až o 15 m2. Stavební povolení bylo vydáno na jaře 2018 s platností na 2 roky. Internet je v domě pro všechny obyvatele zdarma.

Byt se nachází v dobře dostupné lokalitě, kousek od dálnice D1, obchodní zóny Průhonice-Čestlice. Vzdálenost na Prahu 4 cca 15-20 min. V obci je mateřská školka, potraviny, pizzerie, pivovar a kulturní centrum ve výstavbě. Základní škola se nachází v Čestlicích (2 km, nebo Průhonicích 4 km).

Právní servis je zajištěn. Vážné zájemce zveme na prohlídku. RK prosím nevolat! PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA!

3 990 000Kč

Byt 3+kk 67 m2 v obci Nupaky

Nupaky, Nupaky, Středočeský kraj
8. 1.
Popis prodejce

Zveřejněno v

Nupaky, Nupaky, Středočeský kraj
Číslo inzerátu 13674161

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT