Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Byt 4+1 + 3 x lodžie, OV, CP 110 m - dvougenerační 0

Podrobnosti

Plocha (m2)110
ZařízenýNe
Bez zprostředkovateleAno
Pronájem/prodejK prodeji
Typ4+1
Podlaží4

Popis

Prodám velký, světlý, dvougenerační byt 4+1, v os. vlastnicví, Mělník. Byt je slunečný, orientace východ - západ. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Byt má 3 lodže, 2 zděné s plast. okny (zimní zahrady) a 1 otevřenou. Celková plocha bytu + 3 lodžie + sklep je 110 m2. Byt je ve 4.patře, bez výtahu. Venkovní okna plastová, vnitřní dřevěná, nové radiátory. Bezpečnostní dveře Adlo. V bytě je 2x nové, samostatné WC, původní koupelna s vanou. Až na jednu kratší stěnu v chodbě nejsou příčky nosné a tak lze byt předělat podle potřeby. Nebo zrušit zimní zahrady a mít větší pokoje. K bytu náleží čistý, prostorný sklep 4,5 m2, se dvěma okny. Na domě se začala stavět nová sedlová střecha. V suterénu nová dlažba. O zateplení nebo jiné úpravě fasády se jedná.

V blízkosti: nemocnice, 2 x školka, 2 x Penny, Lidl, Tesco. Dále Kaufland, Eva, Jysk... pěšky 15 minut.. Nádraží BUS pěšky 5 minut.

3 100 000Kč

Byt 4+1 + 3 x lodžie, OV, CP 110 m - dvougenerační

Mělník, Mělník, Středočeský kraj
16. 3.
Popis prodejce
** *** ****
Zobrazit číslo

Zveřejněno v

Mělník, Mělník, Středočeský kraj
Číslo inzerátu 14860157

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT