Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Byt 4+1 s Garáží - při rychlém jednání sleva 0
1 / 15

Podrobnosti

Plocha (m2)83
ZařízenýNe
Bez zprostředkovateleAno
Pronájem/prodejK prodeji
Typ4+1
Podlaží1 NP

Popis

Byt 4+1 s garáží u domu (možnost komerčního využití)

Nabízíme k prodeji atypický prosvětlený čtyřpokojový byt s šatnou o výměře 83m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu v Havířově – Šumbarku, ulice Moravská s možností koupě garáže u domu.

Garáž má zateplený strop a vlastní elektroměr.

Byt je velmi dobře dispozičně řešen – tři neprůchozí pokoje orientované do klidného dvora, balkon, šatna včetně skříně. Rekonstrukce proběhla před 10 lety – plastová okna, bezpečnostní vstupní dveře, v chodbě dřevěné dveře včetně zárubní, kuchyně vyhotovena na míru včetně nových vestavěných spotřebičů - elektrická trouba, plynový sporák, myčka nádobí a pračka. Bytové jádro je zděné. Starší koupelna je oddělena od WC. Plovoucí podlaha v kuchyni v ostatních PVC. K bytu náleží zdění sklep o výměře 7m2.

Dům je částečně zateplen s novým výtahem. Nachází se v klidné lokalitě u zastávky autobusu. Veškerá občanská vybavenost v dostupné vzdálenosti.

Díky své skvělé lokalitě, lze byt využít také komerčně.

Lze koupit i samostatně - byt 1 000 000 Kč nebo garáž 200 000 Kč.

V případě zájmu pište na mail moravska21@email.cz.

1 100 000Kč

Byt 4+1 s Garáží - při rychlém jednání sleva

Dolní Suchá, Havířov, Moravskoslezský kraj
12. 2.
Popis prodejce
** *** ****
Zobrazit číslo

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT

Zveřejněno v

Dolní Suchá, Havířov, Moravskoslezský kraj