Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Dům v Poříčí n/S se zahradou 1266 m2 0
Dům v Poříčí n/S se zahradou 1266 m2 0
1 / 13

Podrobnosti

  • Plocha (m2)70
  • Ložnice2 pokoje
  • ZařízenýAno
  • Bez zprostředkovateleAno
  • Pronájem/prodejK prodeji

Popis

Prodám RD v klidné části obce /u lesa/ v Poříčí nad Sázavou, cena 3.500 000 Kč s výměrou pozemku 1266m2.

Zahrada - garáž s prádelnou, dílnou, skleník, sklep ve svahu, chatička, krb na grilování.

Dům je napojen na veškeré IS (obecní vodovod a kanalizace, plynovod, elektřina). Možnost přestavby na 3+kk a dále využití půdního prostoru.

Poříčí nad Sázavou nabízí veškeré zázemí občanské vybavenosti a služeb (mateřská a základní škola, lékař, dentista, pošta, knihovna), možnosti sportovního vyžití (Automoto klub Poříčí, FK SK Posázavan, dětské hřiště, stezky pro pěší i cykloturistiku /krásné procházky podél konopištského potoka do Měsíčního údolí až na Konopiště/, bohatý kulturní život obce /akce pro veřejnost/. Dopravní spojení obce je zajišťováno autobusovou dopravou (Benešov - Vlašim, Praha), železniční dopravou (Čerčany, Vranné nad Vltavou, Praha) nebo vlastní dopravou (cca 5 min. jízdy autem do okr. města Benešova - Kaufland, Lidl apod., cca 20 min. jízdy autem do Prahy - metro Opatov). Historie obce sahá do 14.století /románský kostel/. RK nevolat.

3 500 000Kč

Dům v Poříčí n/S se zahradou 1266 m2

Mrač, Mrač, Středočeský kraj
2. 1.

Kontaktuj prodejce

Klára Smíšková
Zobraz profil

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT

Zveřejněno v

Mrač, Mrač, Středočeský kraj