Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Granule Platinum Natural 0

Popis

Prodám kompletní nové balení 15kg granulí Platinum Adult Chicken (baleno v krabici po 3x 5kg). Aktuální akční cena u dovozce je 1787,- Kč https://www.krmivo-platinum.cz/granule-pro-psy/platinum-natural-adult-chicken-kureci-15-kg/, sleva téměř 400,- Kč.

MOŽNOST OSOBNÍHO PŘEDÁNÍ V PRAZE!

PLATINUM ADULT CHICKEN je díky svému přírodnímu a jednoduchému složení snadno stravitelné. Neobsahuje nežádoucí látky, které by zbytečně zatěžovaly organismus Vašeho psa. PLATINUM ADULT CHICKEN vyhovuje nutričním požadavkům aktivních dospělých psů. Je vhodné i pro psy v extrémní pracovní nebo sportovní zátěži. Umožňuje psům dosahovat maximálního možného rozvoje kondice, především síly a rychlosti. PLATINUM ADULT CHICKEN zajišťuje dlouhodobě pevné zdraví a vitalitu. Výtažek ze slávky zelenoústé, vitamín K1 pro optimální růst kostry a svalstva.

o Minimálně 70% čerstvého kuřecího masa.

o Rýže a kukuřice, jako kvalitní zdroj sacharidů.

o Za studena lisované oleje, pro optimální poměr omega 3 a 6 mastných kyselin.

1 400Kč

Granule Platinum Natural

Hodkovice, Zlatníky-Hodkovice, Středočeský kraj
před 5 dny
Popis prodejce

Zveřejněno v

Hodkovice, Zlatníky-Hodkovice, Středočeský kraj
Číslo inzerátu 15525094

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT