Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Přihlas se
Hračky 0
1 / 11

Popis

Popis a cena níže. Vyzvednout, prohlédkout či vyzkoušet lze v Litoměřicích, po dohodě i v Lovosicích.

Interaktivní kostka 280,-

- 2 úrovně hlasitosti nebo lze zvuk úplně vypnout. Vydává různé poutavé zvuky a melodie. Funkce podporující rozvoj motorických dovedností. 5 světelných tlačítek zvířat se zvuky a melodiemi otočná knížečka s tématickou melodií k daným obrázkům, otočný váleček s korálky a motivem a zvukem oceánu/vody, pestrobarevné otočné kolečko a tlačítka hmyzu s klikatou dráhou. Na 3 tužkové baterie. Vel. 14x14cm. Bez vad, včetně baterií.

Hrací šnek 150,-

- hraje melodii, svítí/bliká, jezdí a odráží se, zvuk lze vypnout, na 3 tužkové baterie, při přepnutí lze jen tahat na provázku, 3 nasazovací kolečka (s kuličkami, třpytkami, ..), v. 21cm, bez vad, včetně krabice a baterií.

Žirafa 40,-

- 9 tlačítek, 1 blikající, několik melodií, otočná kolečka, funkční, včetně baterií, ulomený konec ocásku (ale není znát), v. 23cm.

Trumpetka 50,-

- vrchní tlačítka při zmáčknutí blikají a hrají tóny, boční tlačítka různé melodie a zvuky - bubny, voda, trubka apod. Samostatné tlačítko na vypnutí a zapnutí vč. fukce automatického vypnutí po určité době. Dl. 12cm. Funkční, bez vad, včetně barerií.

Skákací kravička - PRODÁNO

Tahací telefon Fisher Price 140,-

- při pohybu oči mrkají, ciferník při otočení cinká.

40Kč

Hračky

Pokratice, Litoměřice, Ústecký kraj
15. 3.
Popis prodejce
** *** ****
Zobrazit číslo

Zveřejněno v

Pokratice, Litoměřice, Ústecký kraj
Číslo inzerátu 14846855

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT