Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Přihlas se
Kebab / Pizza provozovna. 0
1 / 12

Podrobnosti

Plocha (m2)60
Pronájem/prodejK prodeji

Popis

Nabízím na prodej 9 měsíců zaběhlou provozovnu kebabu a pizzy, na velmi rušném místě u tramvajové zastávky, Praha 3. Provazovna je plně vybevana, má několik míst na sezení, velké zázemí s chladícími boxy, dřezy, robotem na pizza těsto i toaletou a prostrem pro zaměstnance. Většina vybavení restaurace je ve skvělém stavu, plně funkční a v záruce. Restaurace se nachází v přízemí bytového domu, pouze několik metrů od rušné tramvajové zastávky Nákladové nádraží Žižkov. Nájemné je POUZE 19.000,- měsíčně, v ceně je zároveň voda zdarma.

Denní obrat ve všední dny se pohybuje kolem 10.000,- - 15.000,-.

V restauraci je uzavřena smlouva s DameJidlo, UberEats a rozjednaná smlouva s Wolt. Zároveň bylo rozdáno cca. 6000 ks letáčku se zavedeným telefonním číslem, které předáme s restaurací. V ceně odstupného je veškeré vybavení restaurace, nájemní smlouva uzavřena na minimálně dalších 9 let (není problém prodloužit, velmi kladné vztahy s vlastníkem domu). Zároveň předáme i veškeré kontakty na dodavatele a potřebné know-how, reklamní materiály, grafiku, webovou stránku. Důvod prodeje: financování nového plánovaného projektu.

Transakci je možno investovat i úvěrem, ideální business pro start podnikání, ale i lukrativní investice. Prodej je přímý a bez provize.

V případě zájmu, či otázek mi neváhejte poslat soukromou zprávu.

2 000 000Kč

Kebab / Pizza provozovna.

Žižkov, Praha 3, Hlavní město Praha
7. 2.
Popis prodejce

Zveřejněno v

Žižkov, Praha 3, Hlavní město Praha
Číslo inzerátu 14218441

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT