Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Mezonetový byt 0
1 / 17

Podrobnosti

Plocha (m2)120
ZařízenýAno
Bez zprostředkovateleAno
Pronájem/prodejK prodeji
Typ3+1
Podlaží2

Popis

Nabízím k prodeji velký mezonetový byt velikosti 3+1 120 m2 v 2NP ze 2NP, nedaleko Kostelce nad Černými lesy. Bytový dům má nové zateplení a plastová okna, dům je napojen na elektřinu, vodu a kanalizaci. Byt je dispozičně rozdělený na dvě patra, v prvním patře naleznete obývací pokoj, kuchyň a koupelnu s WC. V obývacím pokoji jsou funkční vyvložkovaná krbová kamna, topení je elektrické. V druhém patře je ložnice se šatnou, dětský pokoj a koupelna (pouze umyvadlo s WC). K bytu náleží 2 sklepy. Náklady na bydlení cca 3500 ,- . Před domem se nachází dětské hřiště.

Dobré autobusové spojení s Kostelcem nad Černými lesy, kde je veškerá občanská vybavenost. Výborné spojení do Prahy (cca 30 minut) autem. 

V okolí možnost turistiky, jízdy na kole, vycházky do lesa. Byt se nachází ve velmi klidném prostředí. Cena k jednání. Nemovitost k přímému prodeji.

RK NEVOLAT, ANI JINÍ ZPROSTŘEDKOVATELÉ

3 290 000Kč

Mezonetový byt

Jevany, Jevany, Středočeský kraj
před 5 dny
Popis prodejce
** *** ****
Zobrazit číslo

Zveřejněno v

Jevany, Jevany, Středočeský kraj
Číslo inzerátu 14817852

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT