Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Přihlas se
Monitor Samsung 0
1 / 5

Popis

Popis produktu

MagicColor (Magické barvy)

Tato vlastnost představuje zdokonalenou kvalitu obrazu charakterizovanou čistým obrazem se svěžími barvami, mimořádnou ostrostí a kontrastem. Pro každý záběr je nástrojem MagicColor vypočítávána sytost červené, zelené a modré složky na výstupním signálu a proběhne seřízení tónování tak, aby lidským okem byl obraz vnímán přirozeně.

MagicBright3

Tato technologie poskytuje 7 současných režimů zobrazení: Text, Internet, Hry, Sport, Film, Dynamický kontrast a Ostatní; všechny snadno přístupné pouhým kliknutím na ikonu.

HDCP (Vysoce výkonná ochrana digitálního obsahu)

HDCP chrání integritu obsahu, který je přenášen do vaší televize a zajišťuje kvalitní obraz s vysokým rozlišením. Všechny modely Samsung podporují HDCP.

Dynamic Contrast

Dynamický kontrast analyzuje vstupní signály a následně optimálně nastaví nejlepší kontrastní poměr podle poměru nejsvětlejších a nejtmavších částí obrazovky. Výsledkem jsou sytější tmavé barvy.

1 000Kč

Monitor Samsung

Břeclav, Břeclav, Jihomoravský kraj
15. 4.
Popis prodejce

Zveřejněno v

Břeclav, Břeclav, Jihomoravský kraj
Číslo inzerátu 15148671

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT