Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Prodam stavebni pozemek 0
1 / 2

Podrobnosti

Plocha (m2)1065

Popis

Nabízím k prodeji rovinatý pozemek o rozloze 1065 m2 na konci zastavěné části obce Dřísy, Praha - východ. Na okolitých pozemcích už není možné stavět. Je ihned k dispozici pro stavbu domu. Je vypracován hydro - geologický průzkum, radon a územně plánovací informace o možnosti zastavění. Pozemek je z 2 stran oplocen, jednu stranu tvoří strouha, která se vlévá do potoku vzdáleného cca 2km. Voda ve strouze reflektuje hladinu spodní vody. Ta se nachází 1m pod povrchem v písečném podloží. Je možné velice jednoduše udělat na pozemku rybníček nebo to využít k zalévání. Půda je velmi úrodná, černice. 

Vstup na pozemek je přes strouhu po můstku, který má nosnost i pro stavební techniku. 

Vodovod a kanalizace na hranici pozemku. Vybudování elektrické přípojky na pozemku je schváleno ČEZem i stavebnim uradem a bude realizovano do konce 4/2019.

Maringotka není součastí prodeje.

Cena je 2000 Kč/m2 tj. 2.130.500,- Kč (cena vč. právního servisu)

2 130 000Kč

Prodam stavebni pozemek

Dřísy, Dřísy, Středočeský kraj
11. 3.
Popis prodejce

Zveřejněno v

Dřísy, Dřísy, Středočeský kraj
Číslo inzerátu 14770225

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT