Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Přihlas se
Prodej rodinného domu v obci Starý Mateřov 0
1 / 3

Podrobnosti

Plocha (m2)462
Ložnice4 pokoje
ZařízenýNe
Bez zprostředkovateleNe
Pronájem/prodejK prodeji

Popis

Nabízíme k prodeji zděný rodinný dům 4+kk na pozemku o výměře 462 m2 v obci Starý Mateřov s výbornou dostupností do Pardubic. Cena včetně provize a právního servisu.

Jedná se o prostorný dům typu bungalov o zastavěné ploše 121 m2 s dispozicí 4+kk: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou a vchodem na terasu, ložnice, 2 pokoje, koupelna, soc. zařízení. Vytápění zajištěno pomocí plynového kotle - podlahové vytápění. Dům bude napojený na veškeré inženýrské sítě. Uvedená cena zahrnuje kompletně dokončený dům ve standardním provedení, včetně pozemku a projektu. V této lokalitě si můžete vybrat z dalších 3 typů domů (bungalov) na pozemcích o různé výměře. Velmi hezké místo pro rodinu s výbornou občanskou vybaveností. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. S vyřízením hypotéčního úvěru zdarma pomůžeme. Fotografie jsou prezentační z výstavby tohoto developerského projektu.

4 159 000Kč

Prodej rodinného domu v obci Starý Mateřov

Starý Mateřov, Starý Mateřov, Pardubický kraj
16. 3.
Popis prodejce
** *** ****
Zobrazit číslo

Zveřejněno v

Starý Mateřov, Starý Mateřov, Pardubický kraj
Číslo inzerátu 14847358

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT