Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Prodej vily 600 m² 0
1 / 20

Podrobnosti

Plocha (m2)600
Ložnice5 a více pokojů
ZařízenýAno
Bez zprostředkovateleAno
Pronájem/prodejK prodeji

Popis

Nabízíme k prodeji novou luxusní 3. podlažní cihlovou vilu 6+1 o rozloze 600 m2, pozemek 1250 m2 v lázeňském městě Karlovy Vary.

Dům byl zkolaudován v roce 2015 ale ještě vůbec nebyl používán. Při jeho výstavbě byly použity nadstandardní materiály, dovezené ze zahraničí. Dům je 3.podlažní. V přízemí se nachází obývací pokoj s mramorovým krbem a barovým pultem. Také na patře jsou technické místností, (kotel na topení, prádelna, alarm), finská sauna z cedrového dřeva, vnitřní vyhřívaný bazén o velikosti 150 m2. Do prvního patra se vede mramorové schodiště. V patře se nachází velká kuchyň, vybavená elektrickými spotřebiči značky "Miele", jídelna s krbem a s výstupem na terasu, kancelář, ložnice pro hosty, koupelna. V druhém patře jsou 3 ložnice s vestavěnými skříněmi, velká koupelna. Z lodžie je krásný výhled na město a přírodu. Ve všech místnostech podlahové vytápění, automatické žaluzie. Ve dvoře se nachází garáž, letní posezení, gril, udržovaný pozemek s okrasnými stromy a systémem automatického zavlažování. Do centra města a léčivých pramenů 5-10 min jízdy. Dům je vhodný pro komfortní bydlení v ekologické čisté lokalitě s možnosti využití lázeňských procedur.

50 000 000Kč

Prodej vily 600 m²

Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karlovarský kraj
14. 3.
Popis prodejce

Zveřejněno v

Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Číslo inzerátu 14822066

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT