Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Pronájem 3kk, krásný, klidný, rodina s dětmi 0
1 / 13

Podrobnosti

Plocha (m2)85
ZařízenýNe
Bez zprostředkovateleAno
Pronájem/prodejK pronajmutí
Typ3+kk
Podlaží1

Popis

Velmi hezký, nezařízený byt v 1 patře. Krásná velká kuchyně s ledničkou a myčkou, troubou a sklokeramickou deskou. Dveře a 5x  vestavěné skříně z dubové dýhy. Plovoucí podlahy. Oddělený záchod a koupelna s vanou a sprchovým koutem. Balkon u obýváku s nádherným výhledem, malý sklep, kolárna. Zcela klidné okolí. Parkování vždy přímo před domem. K nastěhování okolo 1.3.2019. Poplatky 4000 Kč

Břežany jsou malebné městečko s plnou občanskou vybaveností.  Ideální bydlení pro rodinu s dětmi a prací na jihu či západě Prahy. Tři dětské hřiště v dochozí vzdálenosti včetně skate parku a basketbalového hřiště. Pískoviště před domem. Poliklinika s lékaři z Motola, lékárna, Teta, Bambule, Tesco, škola, školka, soukromá škola a gymnázium DaVinci, dětský bazén Skokánek. Sportování - fotbal, volejbalové hřiště, nová víceúčelová sportovní hala. Vše v dochozí vzdálenosti. Cyklostezka 30 metrů od domu na učení bruslení a kola. Mnoho akcí městečka: pálení čarodejnic, předvánoční akce, dětský den atd. 100 metrů do lesa. 20 minut na Kačerov. 25 minut na Nové Butovice, 15 minut na Chodov.  

Kdo se do Břežan nastěhuje již neodjede :-)

18 400Kč

Pronájem 3kk, krásný, klidný, rodina s dětmi

Dolní Břežany, Dolní Břežany, Středočeský kraj
11. 2.
Popis prodejce
** *** ****
Zobrazit číslo

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT

Zveřejněno v

Dolní Břežany, Dolní Břežany, Středočeský kraj