Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Pronájem bytu 2+kk 48 m² 0

Podrobnosti

Plocha (m2)48
ZařízenýAno
Bez zprostředkovateleNe
Pronájem/prodejK pronajmutí
Typ2+kk
Podlaží3

Popis

Se souhlasem majitele si Vám dovolujeme nabídnout úplně nový, světlý, cihlový byt 2+kk s prostorným balkónem (7,10 m2), zastavěný v rezidenci Kamechy.

Byt se samostatnými vstupy do pokojů je situovaný v 3NP s výtahem má celkovou užitnou plochu 48m2, včetně sklepa( 3m2).V suterénu domu se nachází sklep a kočárkárna.

Součástí bytu je parkovacího stání.

Byt je zařízen kuch. linkou a vestavěnými spotřebiči myčkou a indukční deskou s troubou, dále mikrovlnnou troubou, televizí a lednicí s mrazákem zn. Gorenje- vše je nové.

V koupelně s prostornou vanou je připojena nová pračka zn. Gorenje. Podlaha je kombinovaná- keramická dlažba a plovoucí podlaha.

V okolí je klidné prostředí, možnost procházek přírodou okolo Žebětínského rybníku a Podkomorského lesu cyklostezky, kousek obchod s potravinami Albert, kavárna, Mateřská škola, lékárna,zdravotní středisko , zastávka MHD( 52,54,E 50)

14 500Kč

Pronájem bytu 2+kk 48 m²

Bystrc, Brno, Jihomoravský kraj
14. 3.
Popis prodejce

Zveřejněno v

Bystrc, Brno, Jihomoravský kraj
Číslo inzerátu 14823965

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT