Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Pronájem RD v obci Lično 0
1 / 12

Podrobnosti

Plocha (m2)130
Ložnice5 a více pokojů
ZařízenýNe
Bez zprostředkovateleAno
Pronájem/prodejK pronajmutí

Popis

Dobrý den, nabízím vám k dlouhodobému pronájmu půlku RD v obci Lično PSČ- 517 35 (9km Škoda Kvasiny, 25km do Hradce Králové) o velikosti 4+kk + technická místnost a skládek napojený vedle domu. Dům má dvě koupelny ( dole- toaleta a sprchový kout, nahoře toaleta a vana),kuchyň se spotřebiči, v technické místnosti možnost pračky se sušičkou. Parkování před domem samozřejmostí. Dům je nový. Celková cena energii na rodinu vychází +- na 2500-3000 tisíce.V obci dobrá občanská vybavenost ( škola,školka,obchod, pošta)

Volný nejdříve od Května. Požaduji kauci 20tis. Chtěli bychom někoho na dlouhou dobu a od toho by se odvíjela cena nájmu a vše je na domluvě. Chtěli bychom nějakou pohodovou rodinu ale samotný člověk který na to má finanční prostředky taky nevadí. Možnost trvalého bydliště. Energetická náročnost domu je A. Více informací po SZ nebo volejte kdykoliv na 739 624 526 ☺️

16 000Kč

Pronájem RD v obci Lično

Lično, Lično, Královéhradecký kraj
12. 3.
Popis prodejce

Zveřejněno v

Lično, Lično, Královéhradecký kraj
Číslo inzerátu 14797562

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT