Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Pronajmu 3kk o 104m2, cesta 35min do centra Prahy 0
1 / 20

Podrobnosti

Plocha (m2)104
ZařízenýAno
Bez zprostředkovateleAno
Pronájem/prodejK pronajmutí
Typ3+kk
Podlaží2

Popis

Pronajmu 3kk útulný a kompletně zařízený i vybavený mezonetový byt v klidné lokalitě.

Cihlový dům je postavený v r2007. Máte k dispozici 104m2, dva neprůchozí pokoje, 2koupelny a 2toalety, otevřenou pracovnu, kuchyň s obývákem a jídelnou. Balkón a parkovací stání.

Hezká místa jsou v blízkosti pěších destinací. 3rybníky,lovení ryb,koupání,hokej,bruslení,jízdy na koních. Jahodová a malinová pole k samosběru a nespočet polních stezek k procházkám.Na kolo, kolečkové brusle i do lesa je to kousek.

Máme obchod s potravinami otevřen 7 dní v týdnu, MŠ,dětské a fotbalové hřiště, tenisový kurt, restauraci se zahrádkou...Je zde klid a pohoda a každý si může přijít na své!

Jedinečnost bytu je v členitosti, vyvážeností, vybavením i světlem. Příjemný pocit domova a sounáležitosti, kde vám nic nechybí.

Byt je vybaven klavírem a nachází se 7KM od Úval u Prahy a Hradecké dálnice. Do Prahy Masarykova nádraží to je 35min vlakem z Rostoklat, autem podle provozu také. Autobus je u domu.

Měs.nájem 23 500 Kč + záloha na poplatky 4 550 Kč. Energetická třída D, (přepis záloh na nájemníka), Kauce 2 měsíčích nájmů.

23 500Kč

Pronajmu 3kk o 104m2, cesta 35min do centra Prahy

Břežany II, Břežany II, Středočeský kraj
před 7 dny
Popis prodejce
** *** ****
Zobrazit číslo

Zveřejněno v

Břežany II, Břežany II, Středočeský kraj
Číslo inzerátu 14799437

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT