Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Pronajmu 3+kk v novostavbě Praha 9-Střížkov, Zásadská 569/3, 65,5 m2 0
1 / 18

Podrobnosti

Plocha (m2)65
ZařízenýNe
Bez zprostředkovateleAno
Pronájem/prodejK pronajmutí
Typ3+kk
Podlaží3

Popis

Nabízím k pronájmu útulný byt 3+kk v novostavbě v Praze 9, Zásadská 569/3 s neprůchozími pokoji a výhledem do přírody o čisté podlahové ploše 65,5 m2 + balkón 13,3 m2 ve 3.NP. Byt je velmi pěkný, prosluněný, situovaný na východ. Výhodou umístění bytu je jeho výhled do přírody.

Byt se nachází v klidnějším vchodu, kde je menší část bytů.

Je vybaven kuchyňským koutem s dřezem, indukční varnou deskou, odsavačem, troubou s pyrolýzou a vysokou nerezovou lednicí. Ve všech pokojích je dubová plovoucí podlaha a na oknech jsou vnitřní žaluzie. V koupelně je umístěná pračka.

Dům se nachází v areálu Prosek Park na Střížkově, který je cílený na rodiny s dětmi. Je zde velké dětské hřiště, upravená zeleň mezi domy, mnoho míst k posezení. Poloha je kousek od stanice metra Střížkov (chůzí 8-10 min), zároveň je zde skvělá dostupnost na dálnice a občanská vybavenost v okolí (školka, škola, obchody, poliklinika, lékárna), která z Prosek Parku dělá velmi atraktivní místo pro bydlení.

Jelikož se jedná o krajní objekt, je před ním dostatek parkovacích míst, ale v případě zájmu můžete mít auto pod střechou, je možné zajistit pronájem parkovacích míst za cenu 1200 Kč/měsíc.

Objekt je zařazen do třídy energetické náročnosti C (72 kWh/m2/rok)

Byt je volný ihned, k dlouhodobému pronájmu. Doporučujeme osobní prohlídku. Nájemné 18 000 Kč / měsíc + zálohy na energie a služby 3800,-Kč/měsíc + elektřina.

Nejsem RK, tudíž ušetříte za provizi realitní kanceláři.

Nemám zájem o reakci realitních kanceláří ani osob bez trvalého pobytu v ČR!!!

18 000Kč

Pronajmu 3+kk v novostavbě Praha 9-Střížkov, Zásadská 569/3, 65,5 m2

Střížkov, Praha 9, Hlavní město Praha
před 7 dny
Popis prodejce
** *** ****
Zobrazit číslo

Zveřejněno v

Střížkov, Praha 9, Hlavní město Praha
Číslo inzerátu 14799123

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT