Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

reproduktory CREATIVE Inspire M2600 0
1 / 6

Popis

reproduktory Creative Inspire M2600 od firmy Creative je zvuk, jenž předčí vaše očekávání.Dva kompaktně tvarované satelity se hravě vejdou na každou pracovní plochu, zatímco dřevěný subwoofer s dálkovým (drátovým) ovládáním se stará o mocné a bohaté basy.

Inspire M2600 se velmi snadno používají díky dálkovému ovládání a jednoduchému připojení k počítačům,notebookům,přehrávačům MP3 a dalším hudebním systémům. Soustava disponuje celkovým výkonem 29 wattů reálného hudebního výkonu,z čehož více než polovina patří výkonnému subwooferu (17W). Mezi dva satelity se potom dělí 2x 6 watty na kanál.Set nabízí poměrně slušný frekvenční rozsah 40 Hz až 20 kHz a odstup signálu od šumu 80dB.,balení obsahuje dva satelitní reproduktory s připojenými dvoumetrovými kabely, dřevěný subwoofer s portem, síťový adaptér,TOP stav,jen 1x používaný,nepoškozený,plně funkční

650Kč

reproduktory CREATIVE Inspire M2600

Dejvice, Praha 6, Hlavní město Praha
15. 5.
Popis prodejce
** *** ****
Zobrazit číslo

Zveřejněno v

Dejvice, Praha 6, Hlavní město Praha
Číslo inzerátu 15516397

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT