Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Přihlas se
Rodinný dům 5+1 0
1 / 8

Podrobnosti

Plocha (m2)185
Ložnice5 a více pokojů
ZařízenýNe
Bez zprostředkovateleAno
Pronájem/prodejK prodeji

Popis

K prodeji přízemní zděný rodinný dům se sedlovou střechou, částečně podsklepenný, samostatně stojící. Vstup je z jižní strany domu, vpravo od chodby jsou dva pokoje, vlevo kuchyně a další pokoj, za kuchyní je z chodby přístupný sklep, koupelna, v zadní (severní) části domu pak pod protaženou pultovou střechou kotelna a kůlna se záchodem. Na SV domu je další pokoj, dodatečně přistavěný, pod ním je garáž. Další místnost je na půdě ve štítě, slouží spíše jako komora. Celkem je tedy 5+1 s příslušenstvím. Jedna sklepní místnost má plochu cca 10m2 a světlou výšku 182 cm. 

Zastavěná plocha domu činí cca 185 m2 včetně přístavěb ve dvoře, nádvoří cca 100 m2. Přední zahrádka má 195 m2. 

Dům napojen na obecní vodovod, žumpa, na domě je přípojka plynu (v současné době odpojeno) a elektřiny, dešťová kanalizace.

Dům je vhodný k celkové rekonstrukci.

Malé Hradisko leží 17 km od Prostějova a 20 Km od Boskovic. V místě je hromadná doprava – Bus. V obci je mateřská škola, obchod, pohostinství, pošta, obecní úřad. Ve vzálenosti 4 km je Základní škola. 

Možnost dlouhodobého pronájmu zahrady o výměře 525 m2 ve vzdálenosti cca 200m. Možnost zaslání více fotografií.

Při rychlém jednání sleva.

RK nevolat !

1 390 000Kč

Rodinný dům 5+1

Malé Hradisko, Malé Hradisko, Olomoucký kraj
18. 3.
Popis prodejce

Zveřejněno v

Malé Hradisko, Malé Hradisko, Olomoucký kraj
Číslo inzerátu 14889597

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT