Při používání našich služeb souhlasíte s tím, že používáme soubory cookie a podobné technologie, které nám umožňují zlepšovat a přizpůsobovat svůj obsah, analyzovat provoz, poskytovat inzerci a ochranu proti spamu, malwaru a neoprávněnému použití.

Rodinný dům Pacov 0
Rodinný dům Pacov 0
1 / 12

Podrobnosti

  • Plocha (m2)620
  • Ložnice5 a více pokojů
  • ZařízenýAno
  • Bez zprostředkovateleAno
  • Pronájem/prodejK prodeji

Popis

https://drazbyprost.cz/drazba/d0cddd50-ebe2-11e8-8abc-8dfff2b5da2a

Předmět dražby

- pozemek parc.č. st. 688- zastavěná plocha a nádvoří (výměra 620 m2), součástí je stavba: Pacov, č. p. 573; rodinný dům, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 688, se všemi jejich součástmi a příslušenstvím, vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Vysočinu, Katastrální pracoviště Pelhřimov, na listu vlastnictví č. 1331 pro katastrální území Pacov

Rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům je částečně podsklepený, nachází se zde půda. Objekt je užíván od roku 1941. V roce 1954 došlo k rozšíření objektu o dvě místnosti a vybudování hygienického zařízení. V 90. letech byl objekt plynofikován. V letech 2013-2014 proběhla částečná výměna oken, částečná výměna podlahových krytin, bylo vestavěno patro na spaní. V roce 2018 byl osazen nový bojler. Základy jsou patrně kamenné, kamenná podezdívka, konstrukce objektu je zděná, tloušťka stěn je 35-45 cm. Strop nad sklepem je klenutý, valený do ocelových „I” nosičů, nad přízemím dřevěný s rovným omítnutým podhledem. Střecha rodinného domu je sedlová s polovalbami, střešní krytinu tvoří pálená taška a klempířské prvky jsou plechové pozinkované. Vnější omítky jsou vápenné. Objekt je dispozičně řešen jako 3+2, jsou zde dva byty 2+1 a 1+1 se společným hygienickým zařízením. Podlahová plocha činí 114,65 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 140,75 m2. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové. Okna jsou převážně plastová s dvojsklem, místy stará dřevěná s dvojitým zasklením, částečně žaluzie. Obytné prostory jsou orientovány na jihozápad. Vybavení koupelny tvoří klasická vana, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. Jsou zde použity dřevěné plné nebo dřevěné prosklené dveře, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. V kuchyních se nachází kuchyňská linka, v jedné z kuchyní s částečně vestavěnými spotřebiči. Osvětlovací techniku tvoří běžné osvětlovací prvky. V obytných místnostech je laminátová plovoucí podlaha nebo prkenná podlaha, v kuchyni je na podlaze lino, v koupelně je položena keramická dlažba a chodba má na podlaze položenou keramickou dlažbu. V ostatních místnostech je keramická dlažba. V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V. Objekt je připojen na vodovodní řad, odpadní vody jsou svedeny do jímky a je zde zaveden zemní plyn. V domě je topení řešeno ústředně plynovým kotlem a topná tělesa tvoří závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen bojlerem. Rodinný dům je v dobrém stavu. Byt 2+1 je po částečné rekonstrukci, byt 1+1 v původním stavu. Údržba objektu je běžná, patrná vlhkost zdiva díky absenci vodorovné izolace. Přepokládá se částečná modernizace a stavební úpravy. Na pozemku parc. č. st. 688 o výměře 620 m2 se nachází dvojgaráž, chlévy, hospodářský přístavek, dále okrasné a ovocné dřeviny. Oplocení pozemku tvoří osinkocementové vlnovky, dřevěný plot. Samotný pozemek je rovinatý. Přístup k objektu je po zpevněné komunikaci. Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku.

935 000Kč

Rodinný dům Pacov

Pacov, Pacov, Vysočina
22. 11.

Kontaktuj prodejce

krystofderser
Zobraz profil

NAHLÁSIT TENTO INZERÁT

Zveřejněno v

Pacov, Pacov, Vysočina